Relation add (7.x-1.6) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
