Relation add (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Displays the fields with an optional template.
eu: Bistaratu eremuak aukeratu txantiloi batean.

en: Inline fields
eu: Eremuak lerroan

en: The default value for this field, used when creating new content.
eu: Eremu honen lehenetsitako balioa, eduki berria sortzean erabiliko da.
