Relation add (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Search fields
he: שדןת חיפוש

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Displays the fields with an optional template.
he: מציג את השדות עם תבנית אופציונלית

en: Inline fields
he: שדות בשורה (inline)

en: The default value for this field, used when creating new content.
he: ערך ברירת המחדל של השדה, ביצירת תוכן חדש.
