Relation add (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Label
hr: Oznaka

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Displays the fields with an optional template.
hr: Prikažuje polja s proizvoljnim predloškom.

en: The default value for this field, used when creating new content.
hr: Zadana vrijednost ovog polja, koristi se pri dodavanju sadržaja.
