Relation add (7.x-1.6) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
