Relation add (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Label
is: Merking

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: !name field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út !name reitinn.

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: - Select -
is: - Velja -
