Relation add (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Search fields
lt: Ieškoti laukelių

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: The default value for this field, used when creating new content.
lt: Šio laukelio numatytoji reikšmė, naudojama kai kuriamas naujas turinys.
