Relation add (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Label
lv: Etiķete

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Search fields
lv: Lauki, kuros meklēt

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Displays the fields with an optional template.
lv: Attēlo laukus ar izvēles veidni.

en: Inline fields
lv: Iekļautie lauki
