Relation add (7.x-1.6) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
