Relation add (7.x-1.6) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
