Relation add (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Label
ne: लेबल

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
