Relation add (7.x-1.6) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Search fields
ps: ډګرونه پلټون

en: - Select -
ps: - غوره -
