Relation add (7.x-1.6) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
