Relation add (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Label
uk: Мітка

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Search fields
uk: Поля пошуку

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: Default value
uk: Базове значення

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Relation
uk: Відношення

en: Displays the fields with an optional template.
uk: Відображення поля за необов'язковим шаблоном.

en: Inline fields
uk: Вбудовані поля

en: The default value for this field, used when creating new content.
uk: Базове значення для цього поля, використовується при створенні нового матеріалу.

en: Contains rows in contexts.
uk: Містить рядки в контекстах.

en: Relation types
uk: Типи відносин

en: Relation type
uk: Тип відносин

en: Select a relation type
uk: Виберіть тип зв'язку

en: Target bundles
uk: Цільові пакети

en: relation types
uk: типи зв'язків

en: The view %view_name is no longer eligible for the %field_name field.
uk: Вид %view_name більше не має прав на поле %field_name.

en: Display "@display" needs a selected search fields to work properly. See the settings for the Entity Reference list format.
uk: Відображення "@display" для належної роботи потребує вибраних полів пошуку . Дивіться налаштування для формату списку посилань на сутність.

en: Display "@display" uses field %field as search field, but the field is no longer present. See the settings for the Entity Reference list format.
uk: Відображення "@display" використовує поле %field як поле пошуку, але цього поля більше не має. Дивіться налаштування для формату списку посилань на сутність.

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
uk: <strong>Примітка:</strong> У відображеннях "Посилання на сутність" всі поля будуть відображатись вбудованими, поки безпосередньо тут не буде здійснено вибір вбудованих полів.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
uk: Виберіть поля, по яким буде здійснюватись пошук під час використання віджету автодоповнення.
