Relation add (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Label
vi: Nhãn

en: Add
vi: Thêm

en: View
vi: Xem

en: !name field is required.
vi: Thông tin !name cần được nhập.

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: The default value for this field, used when creating new content.
vi: Giá trị mặc định của trường này, được dùng khi tạo nội dung mới.

en: Contains rows in contexts.
vi: Chứa các hàng trong ngữ cảnh.
