Relation add (7.x-1.7) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Search fields
az: Axtarış sahələri

en: Default value
az: Standart qiymət

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Displays the fields with an optional template.
az: Sahələri əlavə şablonla göstərir.

en: Inline fields
az: Daxili sahələr

en: The default value for this field, used when creating new content.
az: Yeni məzmun yaratarkən istifadə edilən bu sahə üçün standart dəyər.
