Relation add (7.x-1.7) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Search fields
el: Αναζήτηση πεδίων

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: The default value for this field, used when creating new content.
el: Η προεπιλεγμένη τιμή για αυτό το πεδίο, όταν δημιουργείται νέο περιεχόμενο.
