Relation add (7.x-1.7) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Label
et: Nimetus

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Search fields
et: Otsingu väljad

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Displays the fields with an optional template.
et: Kuvab väljad valikulises templiidis.

en: Inline fields
et: Inline väljad

en: The default value for this field, used when creating new content.
et: Välja vaikimisi väärtus, mida kasutatakse sisu loomisel.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
et: Vali väli (väljad) millest automaatjätkamise vidinaga otsitakse.
