Relation add (7.x-1.7) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Search fields
pl: Pola wyszukiwania

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Relation
pl: Relacja

en: Displays the fields with an optional template.
pl: Wyświetl pola w opcjonalnym szablonie.

en: Inline fields
pl: Pola w jednej linii

en: The default value for this field, used when creating new content.
pl: Wartość domyślna pola, używana podczas tworzenia nowej zawartości.

en: Contains rows in contexts.
pl: Zawiera wiersze w kontekstach.

en: Relation types
pl: Typy relacji

en: Target bundles
pl: Wybierz zestawy

en: No entity found, can't create a relation!
pl: Nie znaleziono encji, nie można tworzyć relacji!

en: Display "@display" needs a selected search fields to work properly. See the settings for the Entity Reference list format.
pl: Format wyświetlania "@display" potrzebuje określonych pól wyszukiwania aby mógł działać poprawnie. Zobacz ustawienia dla formatu listy Referencji do encji.

en: Display "@display" uses field %field as search field, but the field is no longer present. See the settings for the Entity Reference list format.
pl: Format wyświetlania "@display" używa pola %field jako pole wyszukiwania, ale to pole już nie istnieje. Sprawdź ustawienia formatu listy referencji do encji.

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
pl: <strong>Uwaga:</strong>W formacie wyświetlania 'Referencja do encji', wszystkie pola będą wyświetlane w linii, o ile nie zostaną zaznaczone pola, które mają się w niej pojawić.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
pl: Wybierz pole(a), które będzie (będą) wyszukiwane podczas wykorzystywania widżetu autouzupełniania.
