Relation add (7.x-1.7) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Label
sk: Označenie

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Search fields
sk: Vyhľadávacie polia

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Displays the fields with an optional template.
sk: Zobrazí polia s voliteľnou šablónou.

en: Inline fields
sk: Riadkové polia

en: The default value for this field, used when creating new content.
sk: Predvolená hodnota v tomto poli, použije sa pri vytvorení nového obsahu.

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
sk: <strong>Poznámka:</strong> V zobrazeniach "Odkaz na entitu" sa všetky polia zobrazia v riadku, pokiaľ sa tu nevykoná explicitný výber polí v riadku.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
sk: Vyberte pole, ktoré sa bude vyhľadávať pri použití widgetu automatického dokončovania.
