Relation add (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Label
ar: التسمية

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Search fields
ar: بحث الحقول

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: - Select -
ar: - اختر -

en: The default value for this field, used when creating new content.
ar: القيمة الافتراضية لهذا الحقل، تستخدم عند إنشاء محتوى جديد.
