Relation add (7.x-1.7) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Search fields
fa: فیلدهای جستجو

en: !name field is required.
fa: فیلد !name اجباری است.

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Displays the fields with an optional template.
fa: نمایش دادن فیلدها با قالب بندی دلخواه

en: Inline fields
fa: فیلد های خطی

en: The default value for this field, used when creating new content.
fa: مقدار پیش‌فرض این فیلد هنگامی که محتوای جدیدی ایجاد شود.

en: Contains rows in contexts.
fa: شامل ردیف‌ها در زمینه‌ها است.
