Relation add (7.x-1.7) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Add
fil: Idagdag

en: View
fil: Tingnan

en: !name field is required.
fil: Ang patlang na <em>!name</em> ay kinakailangan.

en: - Select -
fil: - Pumili -
