Relation add (7.x-1.7) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Displays the fields with an optional template.
gl: Presenta os campos cunha plantilla opcional.

en: Inline fields
gl: Campos en liña

en: The default value for this field, used when creating new content.
gl: O valor predeterminado para este campo. Usase cando se crea novo contido.
