Relation add (7.x-1.7) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
