Relation add (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Label
hi: लेबल

en: Add
hi: जोड़ें

en: View
hi: देखें

en: Search fields
hi: खोज क्षेत्र

en: !name field is required.
hi: !name फील्ड जरुरी है

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: - Select -
hi: - चुनें -
