Relation add (7.x-1.7) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Label
jv: Judul

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: Default value
jv: Biji gawan

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: The default value for this field, used when creating new content.
jv: Biji gawan field iki, digunaknā nalikā gawé konten anyar.
