Relation add (7.x-1.7) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Label
ku: پێناس

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
