Relation add (7.x-1.7) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Search fields
nl: Velden doorzoeken

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Relation
nl: Relatie

en: Displays the fields with an optional template.
nl: Toont de velden met een optioneel thema.

en: Inline fields
nl: Inline-velden

en: The default value for this field, used when creating new content.
nl: De beginwaarde voor dit veld bij het aanmaken van nieuwe inhoud.

en: Contains rows in contexts.
nl: Bevat rijen in contexten.

en: Create relation
nl: Relatie aanmaken

en: Created new !link from !list
nl: Nieuw aangemaakt !link van !list

en: Stores relationships between entities.
nl: Slaat relaties tussen entiteiten op.

en: Relation types
nl: Relatietypen

en: Relation type
nl: Relatietype

en: Select a relation type
nl: Selecteer een relatietype

en: Target bundles
nl: Doelbundels

en: relation types
nl: relatietypen

en: No entity found, can't create a relation!
nl: Er kan geen relatie aangemaakt worden omdat er geen entiteit werd gevonden.

en: Create a relation from
nl: Een relatie maken vanaf

en: This block allows you to create a relation from the current entity (the one displayed on this page), to another one. Please select a relation type.
nl: Dit blok maakt het mogelijk een relatie te creëren van de huidige entiteit (degene die wordt weergegeven op de huidige pagina) naar een andere. Kies een relatietype.

en: A block to help create relations from the current page's entity to other entities.
nl: Een blok om te helpem met relaties te creëren van de entiteit van de huidige pagina naar andere entiteiten.

en: Relation not created.
nl: Relatie niet aangemaakt.

en: The view %view_name is no longer eligible for the %field_name field.
nl: Het overzicht %view_name is niet meer geldig voor het %field_name veld.

en: Display "@display" needs a selected search fields to work properly. See the settings for the Entity Reference list format.
nl: Weergave '@display' heeft een geselecteerd zoekveld nodig om goed te kunnen werken. Bekijk de instellingen van de Entity Reference-lijst.

en: Display "@display" uses field %field as search field, but the field is no longer present. See the settings for the Entity Reference list format.
nl: Weergave '@display' gebruikt het veld %field als zoekveld, maar dit veld is niet langer aanwezig. Bekijk de instellingen van de Entity Reference-lijst.

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
nl: <strong>Let op:</strong> In Entity Reference-weergaven worden alle velden inline weergegeven, tenzij hier specifieke velden worden geselecteerd.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
nl: Selecteer welke velden doorzocht worden wanneer de widget 'automatisch aanvullen' wordt gebruikt.

en: Relation add
nl: Relatie toevoegen
