Relation add (7.x-1.7) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Label
oc: Etiqueta

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: !name field is required.
oc: Lo camp !name es requis.

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Displays the fields with an optional template.
oc: Aficha los camps amb un template facultatiu.

en: Inline fields
oc: Camps en linha

en: The default value for this field, used when creating new content.
oc: La valor per defaut d'aqueste camp, utilizada quand se crèa de contengut novèl.

en: Contains rows in contexts.
oc: Contiens des linhas dins les contèxtes.
