Relify (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Other
af: Ander
