Relify (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Other
bg: Други
