Relify (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Other
bo: གཞན

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ
