Relify (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime
