Relify (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Other
ca: Altres

en: Rules
ca: Regles

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Keys
ca: Claus

en: User identifier
ca: Identificador d'usuari
