Relify (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Other
cs: Jiné

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Keys
cs: Klíče
