Relify (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Client ID
da: Klient ID

en: Other
da: Anden

en: Rules
da: Regler

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Keys
da: Nøgler

en: Order identifier used for redirection
da: Ordre-identifikator som bruges til omdirigering
