Relify (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: Client ID
de: Client-ID

en: Other
de: Weitere

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Keys
de: Schlüssel

en: Access token
de: Zugriffs-Token

en: Client secret
de: Client-Geheimnis

en: Order identifier used for redirection
de: Für die Weiterleitung verwendete Auftragskennung
