Relify (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Other
eo: Alia

en: Rules
eo: Reguloj
