Relify (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Other
eu: Bestea

en: Rules
eu: Erregelak

en: Keys
eu: Giltzak
