Relify (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Other
fi: Muu

en: Rules
fi: Säännöt

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Keys
fi: Avaimet
