Relify (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Other
is: Annað
