Relify (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Other
gl: Outro

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?
