Relify (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Other
hi: अन्य

en: Rules
hi: नियम

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Access token
hi: प्रवेश टोकन
