Relify (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Other
hu: Egyéb

en: Rules
hu: Szabályok

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Keys
hu: Kulcsok

en: User identifier
hu: Felhasználói azonosító

en: Order identifier used for redirection
hu: Az átirányításhoz használt rendelésazonosító
