Relify (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Rules
is: Reglur
