Relify (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Other
it: Altro

en: Rules
it: Regole

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Keys
it: Chiavi

en: Order identifier used for redirection
it: Identificativo dell'ordine usato per la redirezione
