Relify (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Other
ka: სხვა
