Relify (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव
