Relify (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Other
pl: Inne

en: Rules
pl: Reguły

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Keys
pl: Klucze
